‘Zymer Bytyqi është zhdukur këtë sezon’: Paraqitjet e tij zhgënjyese marrin jehonë në Turqi

Nëse shikojmë statistikat e vitit të kaluar të Zymer Bytyqit dhe i krahasojmë me të këtij sezoni atëherë do të ‘shohim’ dy futbollistë të ndryshëm. Ai nuk po kalon aspak momente të mira me Konyaspor dhe kjo ka bërë që të kritikohet nga mediumet turke, transmeton Gazeta Metro. Bëhet fjalë për mediumin ‘Merhaba’ e cila … Vazhdoni me leximin e ‘Zymer Bytyqi është zhdukur këtë sezon’: Paraqitjet e tij zhgënjyese marrin jehonë në Turqi