Loading…

Zyra e Kryeministrit thotë se Kurti është kërcënuar por nuk tregojnë se si

  • 27/10/2021 | 21:25

Zyra e Kryeministrit thotë se Kurti është kërcënuar por nuk tregojnë se si

Kryeministri Albin Kurti thuhet se ka pranuar një kërcënim dhe si masë e kujdesit forca të sigurisë janë shtuar pranë shtëpisë së tij.

Gazeta Express ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes, para shtëpisë së kryeministrit ku shihen forca të shtuara të Policisë.

Ende nuk dihet se në çfarë forme është kërcënuar kryeministri Kurti.

Nga zyra e tij kanë konfirmuar se Kurti është kërcënuar dhe si masë e kujdesit të shtuar, është rritur edhe niveli i tij i sigurisë.

Gazeta ka kontaktuar zyrën e kryeministrit për të kuptuar arsyen e kërcënimit por të njëjtit nuk janë përgjigjur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë