Loading…

Zyrtare: Arbër Potoku nënshkruan kontratë te re me Ballkanin

  • 01/08/2020 | 20:16

Zyrtare: Arbër Potoku nënshkruan kontratë te re me Ballkanin

Mbrojtësi i krahut të majtë, Arbër Potoku, ka nënshkruar kontratë të re me skuadrën e Ballkanit, e cila do e mbajë atë në Suharekë edhe për tre vite tjera, transmeton Gazeta Metro.


Pavarësisht raportimeve për interesim të madh të skuadrave brenda dhe jashtë Kosovës, Arbër Potoku nuk ka vendosur të largohet.

Përmes një postimi në faqen zyrtare të klubit, FC Ballkani ka njoftuar se 25 vjeçari ka nënshkruar kontratë edhe për tri vite tjera.

Kujtojmë se Arbër Potoku ishte transferuar nga Trepça ’89 te Ballkani para dy viteve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë