Loading…
Zyrtare: Avdijaj përjashtohet nga Williem II
  • 18/03/2019 | 14:44

Zyrtare: Avdijaj përjashtohet nga Williem II

Skuadra holandeze, Williem II përmes një deklarate ka bërë të ditur se ka ndërprerë kontratën me futbollistin e Kosovës, Donis Avdijaj.

22 vjeçari i cili u bashkua me skuadrën e Eredevise nga Schalke verën e kaluar shënoi tetë gola në pjesën e parë të sezonit por nuk u paraqit më pas pushimit të dimrit.

Ai gjatë afatit kalimtar të janarit tentoi të gjejë një skuadër tjetër por nuk arriti të transferohej.

Avdijaj nuk është ftuar as nga Challandes për ndeshjet e muajit mars.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë