ZYRTARE: Barcelona kompleton transferimin e parë

Barcelona ka finalizuar transferimin e mesfushorit brazilian Arthur Melo nga klubi brazilian Gremio, transmeton Gazeta Metro. 21 vjeçari ka qenë sot i pranishëm në ambientet e klubit katalanas ku kreu me sukses testet mjekësore dhe nënshkroi kontratën 6 vjeçare bashkë me presidentin Josep Maria Bartomeu. Barça kishte siguruar shërbimet e Arthurit përmes një marrëveshje ku … Vazhdoni me leximin e ZYRTARE: Barcelona kompleton transferimin e parë