Loading…

ZYRTARE: Barcelona transferon Antoine Griezmann

  • 12/07/2019 | 15:23

ZYRTARE: Barcelona transferon Antoine Griezmann

Barcelona ka dhënë lajmin e shumëpritur për fansat e saj, duke konfirmuar transferimin e Antoine Griezmann, transmeton Gazeta Metro.


Para pak minutave Barcelona ka konfirmuar nëpërmjet një postimi në Facebook transferimin e Griezmann.

Griezmanni ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare me klubin katalonas, deri më 30 qershor të vitit 2025. Klauzola e tij për shkëputjen e kontratës është vendosur 800 milionë euro.

Së shpejti pritet edhe prezantimi i tij tek klubi. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë