Zyrtare: Drita ndërprenë bashkëpunimin me Ardian Nuhiun

Ardian Nuhiu nuk është më trajner i Dritës, pas katër viteve të kaluar në Gjilan. Trajneri i njohur shqiptar nga Shkupi ka arritur t’i fitoj Dritës një titull të kampionit dhe një Superkupë të Kosovës, por largohet pas eliminimit nga Kupa. Drita pësoi humbje shokuse në Kupën e Kosovës, ku u eliminua nga Liria e … Vazhdoni me leximin e Zyrtare: Drita ndërprenë bashkëpunimin me Ardian Nuhiun