Loading…

Zyrtare: Feronikeli dhe Afrim Tovërlani vazhdojnë bashkëpunimin

  • 02/08/2020 | 14:13

Zyrtare: Feronikeli dhe Afrim Tovërlani vazhdojnë bashkëpunimin

Klubi i Feronikelit dhe kryetrajneri, Afrim Tovërlani, kanë vazhduar bashkëpunimin për së paku edhe një sezon tjetër, transmeton Gazeta Metro.


Afrim Tovërlani u rikthye te Feronikeli 5 muaj më parë dhe puna e korrektesia e tij bëri qe Presidenti i klubit, Naser Ramaj, t’i ofrojë kontratë të re, njofton klubi nga Drenasi.

“Arsyet pse e vazhdova kontratën janë të shumta, por më e rëndësishmja është serioziteti dhe besimi të cilin ma kanë ofruar Kryetari dhe zyrtarët e klubit” – tha fillimisht ‘Toki’ për faqen zyrtare të klubit.

“Pastaj kushtet e punës dhe mobilizimi për të krijuar një skuadër pretendente për titull. Kuptohet qe ndihem mirë dhe me angazhimin e të gjithëve do të jemi aty ku deshirojmë ne. Tifozët e Niklit dhe gjithë qytetarët e Drenasit të cilët viteve të fundit janë mësuar më tituj e kupa” – përfundoj Tovërlani. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë