Loading…

Zyrtare: Kastriot Imeri zgjedhë Zvicrën, ftohet te Kombëtarja A

  • 07/11/2021 | 22:02

Zyrtare: Kastriot Imeri zgjedhë Zvicrën, ftohet te Kombëtarja A

Mesfushori i Servette FC, Kastriot Imeri zyrtarisht ka vendosur të luajë për Kombëtaren e Zvicrës.


Imeri kishte të drejtë të ndryshonte mendjen si Toni Domgjoni dhe t’i bashkohej Kosovës, nga Zvicra U21, por nuk ndodhi.

Imeri zyrtarisht është ftuar nga Kombëtarja A e Zvicrës për ndeshjet e nëntorit.

Federata e Zvicrës përmes një komunikate zyrtare bëri me dije që Imeri është ftuar te ekipi i parë nga përzgjedhësi Murat Yakin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë