Loading…

Zyrtare: Koeman dënohet për dy ndeshje pas kartonit të kuq

  • 30/04/2021 | 15:27

Zyrtare: Koeman dënohet për dy ndeshje pas kartonit të kuq

Ronald Koeman është dënuar për dy ndeshje pas kartonit të kuq që ka marrë në ndeshjen ndaj Grandas.


RAC1 raporton se Koeman është sanksionuar për 2 ndeshje për shkak se i ka thënë “çfarë karakteri” gjyqtarit të katërt.

Kështu, trajneri holandez do të humbasë dy ndeshjet e ardhshme të Barcelonës.

Blaugranët do të luajnë ndaj Valencias në udhëtim, derisa do të presin Atletico Madridin më 8 maj.

Të dy këto ndeshje mund të jenë përcaktuese për titullin e La Ligas.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë