Loading…
Zyrtare: Legjenda Inzaghi trajneri i ri i ekipit italian
  • 13/06/2018 | 17:27

Zyrtare: Legjenda Inzaghi trajneri i ri i ekipit italian

Ish- futbollisti i ekipit të njohur të Italisë, Pippo Inzaghi, do të jetë trajneri i ri i ekipit të Bolognas.


Lajmin për aderimin e Inzaghit në Bologna e ka konfirmuar vetë ekipi.

Inzaghi do të jetë trajner i Bolognas pas largimit të Roberto Donadonit.

Inzaghi më herët ishte trajner i ekipit të Venezias për dy sezona, në Serinë B. Kalimi i tij në Bologna do të jetë fillimi i një aventure të re dhe interesante për të. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 24/05/2019 | 20:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë