Loading…

Zyrtare: Llapi bën super ‘goditje’ në afatin kalimtar

  • 18/06/2021 | 10:51

Zyrtare: Llapi bën super ‘goditje’ në afatin kalimtar

Skuadra e Llapit ka bërë një super transferim gjatë këtij afati kalimtar veror.


Përmes rrjeteve sociale, kampioni i Kupës së Kosovës – bëri të ditur transferimin e Alban Shillovës.

Shillova së fundmi ishte pjesë e kampionit, FC Prishtinës, ndërsa sot ka firmosur kontratë një-vjeçare me Llapin.

Sulmuesi i qendrës më parë ka qenë pjesë e skuadrave si: Bylis, Trepça, Liria, Drita, Flamurtari, Drenica dhe së fundmi tek Prishtina, me të cilët u shpall kampion në edicionin 2020/21.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë