Loading…

Zyrtare: Manchester United transferon Raphael Varane

  • 27/07/2021 | 20:38

Zyrtare: Manchester United transferon Raphael Varane

Marrëveshja është arritur midis Manchester United dhe Real Madrid për Raphaël Varane.


Mbrojtësi francez tashmë ka arritur marrëveshjen dhe do të jetë lojtar i Manchester United.

“Klubi ka arritur marrëveshje me Real Madrid për transferimin e mbrojtësit ndërkombëtar francez dhe fituesit të Kupës së Botës, Raphaël Varane, ai do të  përfundojnë testet mjekësore në vijim”, shkruhet në njoftimin e Manchester United.

Më poshtë keni njoftimin e plotë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë