Loading…
Zyrtare: Mesfushori i Manchester Cityt nënshkruan kontratë të re, e vlefshme deri më 2025
  • 13/03/2019 | 20:51

Zyrtare: Mesfushori i Manchester Cityt nënshkruan kontratë të re, e vlefshme deri më 2025

Bernardo Silva ka vazhduar kontratën me kampionin anglez, Manchester City, transmeton Gazeta Metro.


Mesfushori portugez ka nënshkruar kontratë të vlefshme deri në vitin 2025.

24 vjeçari është pjesë e Cityt që nga vera e vitit 2017, deri më tani ka zhvilluar 93 ndeshje me fanellën e “Qytetarëve”.

Silva te City deri më tani ka fituar njëherë titullin e Premier Ligës dhe dy Kupa të Ligës./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë