Loading…

Zyrtare: Mesfushori i njohur konfirmon largimin nga Dukagjini

  • 04/08/2020 | 21:41

Zyrtare: Mesfushori i njohur konfirmon largimin nga Dukagjini

Pas përfundimit sezonit 2019/20 në Superligën e Kosovës në futboll, shumë futbollistë kanë filluar me lëvizjet e reja, transmeton Gazeta Metro.


Dukagjini nuk arriti mbijetesën në Superligë dhe kësisoj nga kjo skuadër kanë filluar largimet e futbollistëve të shumtë.

Së fundmi nga skuadra e Klinës është larguar një tjetër mesfushor i njohur. Bëhet fjalë për Jeton Dushin, i cili përmes një postimi në llogarinë e tij në ‘Facebook’, njoftoi për largimin.

Jeton Dushi tani është lojtar i lirë dhe mbetet të shihet se cili do jetë destinacioni i tij i radhës. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë