Loading…

Zyrtare: Mevlan Zeka prezantohet te skuadra e re, pas largimit nga Feronikeli

  • 01/08/2020 | 14:59

Zyrtare: Mevlan Zeka prezantohet te skuadra e re, pas largimit nga Feronikeli

Sulmuesi i njohur, Mevlan Zeka, sot gjatë ditës ka kompletuar transferimin e tij te skuadra e Ballkanit, transmeton Gazeta Metro.


Gjatë ditës së djeshme, ish sulmuesi i Lirisë dhe Vëllaznimi njoftoi për largimin nga Feronikeli përmes një postimi në ‘Facebook’.

Sulmuesi gjakovar sot gjatë ditës ka nënshkruar kontratë me Ballkanin, njofton ‘Gazeta Sportive’, teksa detajet tjera nuk janë zbuluar ende. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë