Loading…

Zyrtare: Milani konfirmon transferimin e Mandzukicit

  • 19/01/2021 | 13:00

Zyrtare: Milani konfirmon transferimin e Mandzukicit

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic.


Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër.

Mandzukic ka zgjedhur numrin nëntë në fanellë, numër i ‘mallkuar’ në vitet e fundit.

Mandzukic e njeh mirë Seria A sepse më herët ishte pjesë e Juventusit për plotë pesë sezone.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë