Loading…

Zyrtare: Milot Rashica transferohet tek ky klub në Premier Ligë

  • 22/06/2021 | 17:11

Zyrtare: Milot Rashica transferohet tek ky klub në Premier Ligë

Milot Rashica është transferuar zyrtarisht në Premier Ligë tek skuadra e Norwich Cityt, shkruan Gazeta Metro.


Rashica ka bërë një hap të madh në karrierë.

Mesfushori kosovar është transferuar te Norwich City në Premier Ligë.

“Miloti është lojtar me potencial të mad. Është i shpejtë, i menqur dhe ka lëvizje të shpejta. Teknikisht shumë mirë dhe di të përfundojë aksionet” u shpreh trajneri Daniel Farke.

Më poshtë njoftimi i Norwich Cityt. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë