Loading…

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në ‘Arena Kombëtare’

  • 08/11/2019 | 23:16

Zyrtare: Ndeshja Shqipëri-Francë luhet në ‘Arena Kombëtare’

‘Arena Kombëtare’ do të jetë nikoqire e kampionit të Botës, Francës.


Lajmi tashmë për ‘Procesi Sportiv’ është konfirmuar edhe nga i pari i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka.

“Ndeshja me Francën do të luhet në Arena Kombëtare”, ka thënë ai.

Shqipëri – Francë, zhvillohet me 17 nëntor dhe fillon nga ora 20:45.

Kujtojmë, vetëm tre ditë më parë, Shqipëria luan ndaj Andorrës në ‘Elbasan Arena’.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë