Loading…

Zyrtare: Newscastle zgjedh trajnerin e ri

  • 08/11/2021 | 20:05

Zyrtare: Newscastle zgjedh trajnerin e ri

Newscastle United ka arritur më në fund të gjejë edhe trajnerin e ri të cilit do i besohet stoli i skuadrës.


Eddie Howe është përzgjedhur nga pronarët e rinj, i cili zëvendëson të larguarin Steve Bruce.

Newscastle ka kontaktuar më emra të njohur të futbollit, të cilëve iu ka bërë ofertë për të drejtuar skuadrën angleze por shumë prej tyre e kanë refuzuar duke mos besuar shumë tek projekti i sheikëve.

Howe ka arritur të nënshkruajë kontratë me Newscastle  deri në vitin 2024.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë