Loading…

Zyrtare: Real Madrid me 9 mungesa për ndeshjen ndaj Getafes

  • 08/02/2021 | 18:19

Zyrtare: Real Madrid me 9 mungesa për ndeshjen ndaj Getafes

Real Madrid takohet me Getafen nesër, në kuadër të La Ligas.


Në këtë sfidë, madrilenët do të jenë pa shumë lojtarë në dispozicion, për shkak të lëndimeve, përcjell GazetaBlic Sport.

Për një mori arsyesh, Dani Carvajal, Sergio Ramos, Lucas Vázquez, Toni Kroos, Alvaro Odriozola, Fede Valverde, Eden Hazard, Eder Militao dhe Rodrygo janë të gjithë të padisponueshëm për përzgjedhje.

Si pasojë e mungesave të shumta, Zidane ka ftuar disa lojtarë nga Real Madrid B për këtë sfidë.

Ja lista e lojtarëve të grumbulluar:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë