Loading…

Zyrtare: Robert Pattinson aktori i ri i ‘Batman’

  • 01/06/2019 | 13:04

Zyrtare: Robert Pattinson aktori i ri i ‘Batman’

“Warner Bros” ka mbyllur marrëveshjen me aktorin e sagës “Twilight” për të luajtur në filmin e ri “The Batman”, transmeton Gazeta Metro.


Filmi i ri “The Batman”, regjisor i të cilit është Matt Reeves, pritet të shfaqet në kinematë botërore nga 25 qershori në vitin 2021, shkruan “Variety”, transmeton Koha.net.

Gjatë këtij muaji është raportuar se Pattinson ishte duke negociuar për rolin e tij në këtë film të ri. Studioja filmike ka konfirmuar dje se ai ka nënshkruar marrëveshjen./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë