Loading…

Zyrtare: Sulmuesi i njohur largohet nga Ballkani

  • 09/08/2020 | 19:16

Zyrtare: Sulmuesi i njohur largohet nga Ballkani

Sulmuesi i njohur shqiptar, Artur Magani, ka konfirmuar se më nuk do të jetë pjesë e skuadrës së Ballkanit, transmeton Gazeta Metro.


Përmes një postimi në llogarinë e tij zyrtare në ‘Facebook’, sulmuesi nga Peqini i Shqipërisë ka njoftuar për largimin nga suharekasit.

26 vjeçari ka falënderuar shokët e ekipit dhe trajnerin, Ismet Munishin, për të cilin tha se është trajneri më i mirë në Kosovë.

“Nga sot jam lojtar i lire. Falenderoj te gjith shoket e ekipit te FC Ballkanit dhe Ismet Munishin per mu tranjeri me i mir ne Kosove.
Me respekt Artur Magani” – ka shkruar Magani në ‘Facebook’. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë