Loading…

Zyrtarë të Ministrisë së Jashtme të Serbisë vijnë në Kosovë

  • 30/10/2019 | 11:15

Zyrtarë të Ministrisë së Jashtme të Serbisë vijnë në Kosovë

Zyrtarët e Ministrisë së Jashtme të Serbisë po qëndrojnë për një vizitë dyditore në Kosovë, kështu ka bërë të ditur Marko Djuric, transmeton Gazeta Metro.


Njoftimin për këtë vizitë e ka bërë e ashtuquajtura Zyre Serbe për Kosovën që drejtohet nga Marko Djuric.

Kjo zyre njofton gjithashtu se gjatë qëndrimit në Kosovës  dje dhe sot, përfaqësuesit e MPJ’së vizituan Hoçën e Madhe, Prizrenin dhe objektet fetare ortodokse atje, Patriarkanën e Pejës, Manastirin e Deçanit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë