Loading…

Zyrtare: Trajneri i Ballkanit konfirmon largimin

  • 01/08/2020 | 14:14

Zyrtare: Trajneri i Ballkanit konfirmon largimin

Trajneri i portierëve te skuadra e Ballkanit, Fuat Shabani, nuk do të jetë më pjesë e stafit te skuadra suharekase, transmeton Gazeta Metro.


Largimi nga stafi i trajnerëve te skuadra e Ballkanit e ka bërë të ditur vetë Fuat Shabani, përmes një postimi në rrjetet sociale.

“Ju informoj se nuk jam më pjesë e FC Ballkanit” – ka shkruar Shabani në llogarinë e tij në ‘Facebook’.

Arsyjet e largimit të Fuat Furrës ende nuk dihen. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë