Loading…

Zyrtare: Vjosa Osmani është në listën e LDK’së (Dokument)

  • 23/05/2017 | 14:46

Zyrtare: Vjosa Osmani është në listën e LDK’së (Dokument)

Ani pse kishe mjaft shumë polemika, e madje edhe pasiguri, se a do të futej në listën e LDK’së, gruaja më e votuar në Kosovë, ajo tashmë është pjesë e saj.

Vjosa Osmani është në listën e LDK’së së Isa Mustafës, ani pse me këtë të fundit kishte mjaft mospajtime.

Por, ani pse ishte më e votuara nga gratë në zgjedhjet e kaluara, Vjosa Osmani nuk ka zënë vend më lartë në listë. Ajo mban numrin 81./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë