Loading…

Zyrtari i EULEX’it e parkon veturën mbi trotuar, thotë se këtë e bën vetëm në Kosovë

  • 23/10/2021 | 11:51

Zyrtari i EULEX’it e parkon veturën mbi trotuar, thotë se këtë e bën vetëm në Kosovë

Një zyrtar i EULEX-it ka parkuar veturën e tij zyrtare mbi hapësirën e gjelbër pranë trotuarit Prishtinë.

Ai është incizuar nga një qytetar i cili e ka pyetur nëse e parkon veturën njëjtë edhe në vendin ku jeton, e përgjigja e punonjësit të EULEX-it ka qenë se kështu e parkon në Kosovë.

Pas këtij bashkëbisedimi zyrtari futet në veturë dhe largohet.

Më poshtë keni videon.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë