Loading…

Zyrtari i LDK’së infektohet me koronavirus

  • 08/07/2020 | 15:56

Zyrtari i LDK’së infektohet me koronavirus

Zyrtari i LDK’së, Bardhyl Meta është infektuar me koronavirus, shkruan Gazeta Metro.


Këtë e ka bërë të ditur vetë Meta përmes një postimi në Facebook.

“Njerëz – COVID-19 – nuk është sëmundje që duhet të turpëroheni kur e keni – dilni dhe kumtoni hapur ne familje e nder fqinjë dhe kolege. Çdo Makiato e Sallat ne kafeteri e publikoni në Facebook – ndërkaq – se informoni tjetrit se jeni pozitiv me COVID-19 e  i ofroni kaffe e ndeje e muhabet!”, shkroi ai.

Rreth një orë më parë, gruaja e tij, këngëtarja Adelina Thaqi, njoftoi se kishte dalë pozitiv me COVID-19. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë